Akkor hát boldog születésnapot, Blog!
Nagy nehezen találtam egy nem nyálas-rózsaszíncukorkás, nem giccsparádé képet is a köszöntéshez, íme:
Köszönöm a 900 oldalmegjelenítést, a hűséges és alkalmi olvasók látogatását, a kedves Facebook-kommentárokat, a személyes visszajelzéseket (van olyan, amit azóta is kincsként őrzök a szívemben, és szóról szóra tudnám idézni), és azt, hogy meggyőztetek arról: érdemes írogatnom!
Folyt. köv. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése