2014. november 5., szerda

Mégiscsak ünneplés

Egészen véletlenül vettem észre, a Facebook jóvoltából, hogy ma egy éve született az első bejegyzés. Majdnem elfeledkeztem róla, ahogyan meg is jósoltam a vasalós írásomban. :)

Akkor hát boldog születésnapot, Blog!

Nagy nehezen találtam egy nem nyálas-rózsaszíncukorkás, nem giccsparádé képet is a köszöntéshez, íme:




Köszönöm a 900 oldalmegjelenítést, a hűséges és alkalmi olvasók látogatását, a kedves Facebook-kommentárokat, a személyes visszajelzéseket (van olyan, amit azóta is kincsként őrzök a szívemben, és szóról szóra tudnám idézni), és azt, hogy meggyőztetek arról: érdemes írogatnom!

Folyt. köv. :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése